O nas

Głównym przedmiotem naszej działalności jest świadczenie usług z szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej. Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i konserwacji nowoczesnych systemów przeciwpożarowych oraz kompleksowej dostawie elementów instalacji tryskaczowych. Jesteśmy rzeczoznawcami ds. zabezpieczeń.

Niezbędna wiedza i bogate doświadczenie z dziedziny krajowych i zagranicznych norm projektowania instalacji przeciwpożarowych pozwala nam na przeprowadzanie pełnej optymalizacji kosztów każdej inwestycji. Za cel stawiamy sobie wszechstronne konsultacje
w wyborze optymalnego zabezpieczenia przeciwpożarowego. Każdy inwestor, niezależnie od wielkości kontraktu, traktowany jest poważnie i indywidualnie oraz posiada przypisanego do projektu opiekuna (konsultanta). Przy wymagających i skomplikowanych inwestycjach optymalizacji dokonuje zespół wyspecjalizowanych inżynierów złożonych z projektantów instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, znających doskonale aktualną sytuację rynkową oraz nowoczesne technologie w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej.

Fire-Wall spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa oferuje również profesjonalne szkolenia dla kadry technicznej oraz stałą opiekę serwisową. W pakiecie usług serwisowych zawierają się również prace związane z przebudową, rozbudową i modernizacją instalacji przeciwpożarowych.

Oferowane przez nas systemy przeciwpożarowe, uwzględniając naszą wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjną i montażową, spełniają najwyższe wymagania stawiane systemom bezpieczeństwa i jakości. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz niezwłoczną realizację zleceń.